• Grand Prix WMOZP rocznik 2013 runda II

• 20.04.2023 09:24
        • Dziś na pływalni OSiR Włochy odbyły się zawody z cyklu Grand Prix WMOZP rocznik 2013 runda II 🏊‍♀️🏊🏼‍♀️🏊‍♀️
        • Do zawodów zgłoszonych zostało 132 zawodników z 15 mazowieckich klubów.
          Uczniowie klasy 3s wraz z trenerami Filipem Barańskim i Kamilem Kucharskim reprezentowali Naszą "szesnastkę" w 17-osobowym składzie. Nasi zawodnicy wywalczyli 4 medale (1- złoty, 2- srebrne, 1- brązowy) dodatkowo zanotowaliśmy 28 rekordów życiowych.👍
          Spośród Naszych najlepiej spisali się:
          ✅Nina Woźniak zdobyła złoty medal🥇na dystansie 50 metrów stylem motylkowym oraz IV miejsce na dystansie 200 metrów stylem dowolnym👏👏👏
          ✅Zuzanna Dampc wywalczyła srebrny medal🥈 na dystansie 100 metrów stylem zmiennym oraz brązowy🥉 na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.👏👏👏
          ✅Sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnym dziewcząt w składzie Nina Woźniak, Zuzanna Dampc, Pola Pysiak, Anna Kienig zajęła II miejsce.🥈🥈🥈🥈
          ✅Sztafeta 4x50 metrów stylem dowolnych chłopców w składzie Julian Martinello, Adam Jackiewicz, Gustaw Czarnecki, Hugo Sankowski zajęli V miejsce 👏👏👏
          ✅Sztafeta 4x50 metrów stylem zmiennym mix w składzie Ignacy Plit, Anna Kienig, Nina Woźniak, Zuzanna Dampc, zajęła V miejsce.👏👏👏
          W klasyfikacji generalnej zawodów UKS Szesnastka zajmuje obecnie wysokie III miejsce. Ogromne gratulacje za wspaniałą walkę oraz nowe rekordy życiowe👏