• Dzieje się w Szesnastce

• Program RAZEM - Autorski program nauczania edukacji wczesnoszkolnej

• 26.04.2023 21:22
        • W miniony weekend uczniowie kl. III ze Szkoły Podstawowej im. A. Skupnia-Florka w Gliczarowie Górnym gościli w swojej szkole uczniów z kl.III C Szkoły Podstawowej nr 16 im. Tony Halika w Warszawie, z którymi to przez 3 lata na co dzień przeżyli wiele wspólnych przygód i wiele działań wykonywali RAZEM.
        • Kończy się powoli współpraca kl. III z Warszawy i Gliczarowa Górnego. Wszystko w oparciu o autorski program nauczania RAZEM (autorki: Ewa Przybysz-Gardyza, Edyta Karwowska, Ewa Kempska).

I nadszedł moment finalny - spotkanie na żywo i wspólna wycieczka RAZEM smiley

Wspólna wycieczka została zaplanowana 3 lata temu, kiedy to powstawał autorski program RAZEM.
          Klasa III C z Warszawy długo się do niej przygotowywała, bowiem już od kl. I uczestniczyła w programie: "Myślę, Decyduję, Działam. Finanse dla najmłodszych 2 edycja".
          By zebrać fundusze na wyjazd, uczniowie podejmowali wiele zaplanowanych wcześniej działań.

Wymagało to od wszystkich w klasie ogromnej determinacji! I udało się!!! Zebrali znaczną część kwoty na przyjazd do Gliczarowa Górnego.
          Tu z kolei, w tygodniu poprzedzającym przyjazd gości, trwały przygotowania:
          - zabawy terenowej i poszukiwania skarbu,

- samodzielne zorganizowanie nagród - skarbów,
          - napis powitalny,
          - przygotowanie sal,
          - przygotowanie wycieczki oraz góralskich posiadów.

Zapraszamy do przeczytania całej relacij z wyjazdu oraz obejrzenia wszystkich zdjęć na stronie projektu: RELACJA Z PROGRAMU RAZEM