• Dzieje się w Szesnastce

• Turniej tenisa stołowego

• 19.01.2022 11:04
          • Nasza szkoła w dniach 03 i 10 grudnia wzięła udział w dzielnicowych rozgrywkach tenisa stołowego w pobliskim Primusie. Cały miesiąc przygotowań nie poszedł na marne. Na dużych przerwach i lekcjach wf u nasi reprezentanci szlifowali formę.

Dziewczęta po bardzo wyrównanej rywalizacji miały szanse wygrać całe zawody. Niestety w decydujących meczach przegraliśmy 2:3 i w ostatecznym rozrachunku wylądowaliśmy na 3 miejscu.

Chłopcy w młodszej kategorii powalczyli na miarę swoich możliwości i również zajęli 3 miejsce.

Tuż za podium uplasowali się chłopcy w kategorii młodzież zajmując miejsce 4.

GRATULUJEMY!!!

• więcej
          • 3 miejsce w turnieju piłkarskim

• 19.01.2022 11:05
          • W piątek 8 października reprezentacja SP 16 w piłce nożnej dziewcząt w kategorii młodzież rywalizowała w turnieju przy ulicy Koncertowej. Mieliśmy do rozegrania 4 mecze. Na sam początek trafiliśmy na zwycięzcę zeszłorocznej edycji rozgrywek. Mecz był ciężki i bardzo wyrównany skończył się naszą przegraną  1:2. Do następnego spotkania przystąpiliśmy mocno zmęczeni i znowu przegraliśmy, jak się później okazało ze zwycięzcą całego turnieju SP 81. Po dłuższym odpoczynku i zmianie bramkarza, przenieśliśmy się na inne boisko i gładko wygraliśmy z SP 100. Ostatni mecz o 3 miejsce przyszło nam grać z gospodarzami turnieju SP 303. Już od samego początku mocno naciskaliśmy na rywali, co przyniosło dobry efekt w postaci strzelenia gola. Po kilku minutach prowadziliśmy 2:0 i mogliśmy skupić się na defensywie. Nasze dziewczęta walczyły bardzo dzielnie, dzięki czemu przywieźliśmy do szkoły puchar i 10 medali. Wkrótce będzie można zobaczyć zdjęcia naszej wspaniałej drużyny. Brawo dziewczęta!!!